Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/elmgostar/domains/elmgostarsabz.com/public_html/panel/_core/class.db.php on line 16
شرکت کشاورزی علم گستر سبز
 

 
 
 
 
 درباره شرکت کشاورزی علم گستر سبز
 
 
تقاضای غذایی جهان از سال 1965 به بعد افزایش یافته است و با وجود تحولاتی که در بکارگیری علوم و فنون جدید و استفاده وسیع موثر از منابع خاک و آب صورت گرفته است ، بشر هنوز نتنها قادر به مقابله با خطر گرسنگی و خطر کمبودهای غذایی جاری نیست. بلکه در آغاز قرن جدید در انتظار مشکلات به مراتب حادتری می باشد و کمبود مواد غذایی بزرگترین مشکل قرن آینده است. به همین دلیل کشورهای بسیاری درصدد این بر آمده تا با کمبود مواد غذایی و فقر گرسنگی همچنین خطرات کودهای شیمیایی مقابله نموده ، که از این راهها تولید محصول بیشتر با کیفیت بالا با استفاده از کودها و سموم بیولوژیک و ارگانیک می باشد.
 
شرکت کشاورزی علم گستر سبز در سال 1385 تاسیس شد. این شرکت با سالها سابقه و تجربه در بخش تولید محصولات زراعی، واردات انواع نهاده های کشاورزی از معتبرترین شرکتها به دنبال رفع و تامین نیاز کارشناسان و کشاورزان سرزمین عزیزمان هست. در حال حاضر شرکت کشاورزی علم گستر سبز نماینده انحصاری شرکت HEFE اسپانیا و AIFAR ایتالیا در ایران می باشد.
 
هدف ما بهبود بخش کشاورزی از طریق معرفی کشاورزی روز دنیا و فن آوری های نوین در بخش کشاورزی پایدار، ارائه راهکارهای افزایش عملکرد و کیفیت محصولات زراعی و باغی از طریق برنامه تغذیه ای درست گیاه توام با حفظ محیط زیست و بر طرف کردن نیاز مصرف کنندگان و تولیدکنندگان را دارد.
 
 
 
 

انتخاب های اصلی

Valid XHTML 1.0 Strict